ربات چت ناشناس با اطراف

ربات چت ناشناس با اطراف و پیدا کردن کاربران همشهری شما در تلگرام با استفاده از gps در این مطلب قصد داریم تا ربات چت و دوست یابی فارسی ونوس یار را به شما معرفی کنیم ، اولین و بزرگترین ربات تلگرامی چت روم و دوست یابی و ارسال و پیام در تلگرام بصورت ناشناس

اول : لینک عضویت آسان در ربات ونوس یار

برای عضویت آسان اینجا را کلیک کنید

بزرگترین مزیت ونوس یار : فعالیت با اجازه قانونی و قانونی بودن این ربات بزرگ تلگرام است.

قوانین و شرابط استفاده از ربات چت ونوس یار

ربات ونوس یار هیچگونه مسولیتی درقبال محتوای پروفایل کاربرها و صحت انها ندارد و صحت اطلاعات درج شده بر عهده شخص خود کاربر می باشد.

عضویت در ربات ونوس یار رایگان می باشد و کاربر میتواند از خدمات رایگان ربات مانند چت و مشاهده کاربران بصورت رایگان استفاده. درصورتی که کاربر خواهان استفاده بیشتر از ربات باشد می توانند با ویژه کردن حساب کاربری از خدمات ربات تا تاریخ خاص براساس نوع عضویت استفاده کند.

با توجه به اینکه در ربات ونوس یار امکان استفاده رایگان از ربات بصورت محدود وجود دارد، لذا پرداخت عضویت ویژه به معنای راضی بودن کاربر از ربات می باشد و کاربر هیچگونه حقی مبنی بر نارضایتی بعد از پرداخت ندارد.

درصورت اختلال در پرداخت عضویت ویژه و کسر مبلغ توسط درگاه پرداخت، مبلغ پرداخت شده تا ۷۲ ساعت بصورت خودکار به حساب کاربر برگشت داده میشود. درصورت عدم برگشت وجه پس از ۷۲ ساعت لطفا صورتحساب حساب بانکی خود را به پشتیبانی ارسال کنید تا بررسی شود.

ربات ونوس یار هیچ مسولیتی نسبت به محتوی پیام های ردوبدل شده بین کاربرها ندارد و تمامی مسولیت و عواقب ان برعهده خود کاربرها می باشد.

پرداخت هزینه عضویت ویژه و یا استفاده از ربات چت ونوس یار منوط بر پذیرش قوانین و شرایط استفاده از ربات چت ونوس یار می باشد.

در صورتی که کاربر حساب کاربری خود را ربات ونوس یار ویژه کرده باشد اما به دلایلی اکانت تلگرام خود را حذف کرده باشد، امکان انتقال عضویت ویژه قبلی به حساب کاربری جدید میسر نمی باشد مگر اینکه در قسمت تنظیمات ربات ونوس یار شماره موبایل خود را ثبت کرده باشد و حساب کاربری جدید نیز با همان شماره موبایل ایجاد شده باشد.

با توجه به امکان استفاده رایگان از ربات ونوس یار قبل از عضویت ویژه برای تست مهیا می باشد، عودت وجه تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد.

ربات ونوس یار صرف برای ارسال پیام بصورت ناشناس بین کاربرهای تلگرام می باشد و هدف دیگری غیر از این ندارد.

در قوانین و شرایط ممکن است برحسب زمان تغییراتی اعمال شود که اطلاع رسانی ان در کانال ونس یار انجام می پذیرد و کاربر برای آگاهی از این تغییرات باید در کانال تلگرام ونوس یار با ادرس [@VenusYarAds] عضو باشد.

برخی موارد مهم : شما می توانید از طریق دکمه گزارش تخلف ،پیامهای توهین آمیز را گزارش دهید. کاربران در ارسال پیام دقت کنند نباید پیام آنها توهین به فرد مقابل باشد

*استفاده از تصاویر مستهجن بعنوان پروفایل ربات ممنوع است. به محض مشاهده کاربر مسدود می شود حتی اگر عضویت او ویژه باشد و کوچکترین استرداد وجهی نیز انجام نخواهد شد

برای عضویت آسان اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *